Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][1.5.2][ZERO LAGÓW][AUTORSKIE PLUGINY][MIŁA ADMINISTRACJA .:: PvPCraft ::. Serwer stworzony dla Ciebie! :D


AvaterysPL.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

ADRES IP : Deadpvp.srvmc.pl Lub jesli nie działa: s49.mineserv.eu:12634

9WWTt.png

ADRES IP : DeadPvP.srvmc.pl Lub jesli nie działa: s49.mineserv.eu:12634

TYP : PvP

SLOTY : Wystarczająco !

WERSJA : 1.5.2

PREMIUM : dialog_cancel.png

BIAŁA LISTA : dialog_cancel.png

MkYhE.png

Pluginy na serwerze są idealnie dobrane i zoptymalizowane, aby gra była miła i bez lagów.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

ADMINISTRACJA :

Właściciel :: IntelCorePL

KidMod :: SamoZuo

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Jest dodany plugin dzięki któremu po uderzeniu wroga widać ile ma HP!

Piękna i dopracowana mapa sprawia, że gra się jeszcze przyjemniej,

Serwer jest tworzony przez grupę profesjonalistów, dopracowany

pod każdym względem.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=



xD



xD



xD



xD

Opublikowano

Server to dno, dno, dno !

Nazwa skopiowana, administracja ma za przeproszeniem wyeBANANE na server, serv tylko i wyłącznie dla kasy, jest opłacany tylko przez pół roku, a kasa z vipów leci na ich "życie", na servie totalny chaos, nie polecam kompletnie !

647041416238306889721.png

Opublikowano

Server to dno, dno, dno !

Nazwa skopiowana, administracja ma za przeproszeniem wyeBANANE na server, serv tylko i wyłącznie dla kasy, jest opłacany tylko przez pół roku, a kasa z vipów leci na ich "życie", na servie totalny chaos, nie polecam kompletnie !

 

Kolega up widać jakiś idiota przyszedł nabić posta czemu? Administracja ma wyebane? po czym tak sądzisz? jakiś dowód? po 2. Server dla kasy jak nie mozna nic za SmS kupić, bo na start dostaje się darmowe eq xDDD.... Jest opłacany tylko przez pół roku, skąd takie info? bo widze ze z DUPY, daj jakiś dowód idioto, a nie. Vipów tak samo nie ma więc ciekawe jak kasa leci na nasze życie xDDD, idiota który przyszedł tylko nabić posta, i wymyślił historyjke na szybko. Nie pozdrawiam ciebie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...